חתונה היא אירוע של פעם בחיים, ולכן מתוכנן עם מתן תשומת לב לפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע לחד פעמי. עבור חתונה מיוחדת בה נוצרת אווירה נפלאה ומלאת אנרגיות נדרש גם מקום ייחודי, מקום שישנו סיפור מאחוריו, מקום הבנוי ומעוצב באופן יוצא דופן כמו "החמאם". אם אתם מתכננים חתונה של נסיכות ואבירים, חתונה בה חוזרים לתקופת הרנסנס, חתונה שנוצרת בה אווירה יוצאת דופן בעקבות השילוב בין עתיק למודרני ושנוף יפה הוא חלק ממנה, בואו ל"החמאם".

חתונה באווירה יוצאת דופן

"החמאם" ממוקם בתוך מבנה אבן שקירות האבן המקוריים שלו נחשפו בשיפוצים שעבר המקום. קירות האבן והקשתות המהוות חלק חשוב מן האולם יוצרים קסם שקשה לעמוד בפניו. אל המבנה המיוחד מצטרף גם העיצוב הכולל בתוכו ריהוט עץ בגוונים חומים המוסיף עוד לחמימות ולאותנטיות של המקום. פריטי וינטג' נוספים, נברשות המאירות מלמעלה וגופי תאורה ססגוניים הופכים את המתחם ורחבת הריקודים לאולם נשפים בטירה, כך שעבור חתונות מיוחדות בסגנון מלכותי המקום הוא פשוט מושלם. עם זאת, הוא נהדר גם לחתונות בסגנון אחר וכן לאנשים שבוחרים באופציה של חתונות קטנות בתל אביב. "החמאם" יוצר שילוב מוצלח ביותר בין וינטג' ונוסטלגיה לבין חדשנות ועדכנות כך שכל חתונה בו תהיה נפלאה. הוסיפו לכך את סיפורו של המבנה שהתחיל בתקופת הטורקים, הפך מאוחר יותר לדיסקוטק וגם לתיאטרון וקבלו מקום מיוחד במינו.

תצפית של 360 מעלות מן הגג

רוצים חתונה מיוחדת הנערכת רק באוויר הפתוח עם נוף של ים ונמל לצד בתים עתיקים? את כל החתונה או לפחות חלק גדול ממנה תוכלו לקיים על הגג המקסים של "החמאם". הגג מספק תצפית פנורמית של 360 מעלות וגם הנוף, כמו המקום עצמו, משלב בין מראה עתיק ואותנטי של יפו העתיקה לבין מגדליה החדשים של תל אביב כשביניהם מפריד או דווקא מחבר הים האינסופי בעל המראה הנצחי. היתרון של הגג הוא הרוח הנעימה הנושבת בו בכל ימות השנה וגם בשעות הצהריים כך שניתן לערוך בו גם חתונה מיוחדת של שישי בצהריים וגם חתונה בשעות הערב. הוסיפו את האוכל המשובח ופינות הישיבה המקסימות וקבלו חתונה בלתי נשכחת.

  • קבלת פנים במרפסת
  • קבלת פנים צבעונית בחמאם
  • הכלה המאושרת