אין כמו חתונת קיץ בחמאם על רקע הגלים והים של תל אביב יפו

הקיץ נחשב לעונה הבוערת בתחום החתונות ולכן חתונה בקיץ צריכה להיות מיוחדת ושונה בכדי לא להישטף אל תוך ים החתונות ולהישכח כבר למחרת… "החמאם" הוא מקום נהדר לערוך בו חתונות בקיץ. הוא משלב בין קרירות ונעימות של המבנה לאווירה הקיצית שעל גג הדק ממנו נשקפת יפו על המסגדים, המבנים העתיקים, הכנסיות וכמובן הים והסירות שבנמל. עצמו לרגע עיניים ודמיינו את החתונה שלכם מתחילה על מרפסת הגג היפה, עם התצפית הפנורמית של 360 מעלות לעבר העיר העתיקה, העיר החדשה והים תוך כדי צבעי השקיעה שצובעים את השמים- כך מתחילה חתונה מלאת קסם.

חתונות קיץ בכל שעות היום

אוהבים את ערבי הקיץ והלילות? אוהבים דווקא את ימות הקיץ שטופי השמש? ב"החמאם" ניתן לערוך גם חתונה קטנה בשעת היום וגם חתונה בשעות הערב. זהו מקום בו ניתן להרגיש גם ביום קיץ חם בריזה נעימה המלטפת את הפנים ולכן גם חתונת שישי בצהריים הנערכת בשיא הקיץ תהיה מוצלחת ונעימה. כמובן שאין כמו יפו בלילות וחתונה קיצית בשעות הערב תהיה חוויה בלתי נשכחת לכולם. ב"החמאם" ישנו שילוב נהדר בין החוץ לפנים שהוא המתכון המוצלח לכל חתונה בקיץ. החתונה מתחילה בקבלת הפנים על המרפסת- גג באוויר הפתוח וממשיכה במתחם הנעים והקריר לריקודים ולאוכל.

אוכל משובח לכל עונה

אנו ב"החמאם" ביפו רואים באוכל חלק חשוב מאוד מן האווירה שנוצרת בחתונה ולכן מתגאים בתפריט המשובח שלנו. התפריט אינו רק משובח אלא מורכב תוך התאמתו המלאה לכל עונה, שימוש בחומרי גלם עונתיים שיהיו טריים ובשיאם. תפריט הקיץ הוא תפריט קליל יותר המבוסס על ירקות ופירות הנמצאים בעונת הקיץ בשיא בשלותם. סלטים מרעננים, שייקים, קינוחים קרירים- כל אלה יהיו מנת חלקכם בחתונה.

סיפור של קיץ

בואו להתחיל את דרככם המשותפת ב"החמאם", מקום לאירועים קטנים, מלא אווירה וסיפור של 200 שנה המתחיל בימי הטורקים וממשיך בגלגולים שונים עד שהגיע אל יעדו הסופי. מבנה האבן שלנו המעוטר בקשתות, צמחיה ופרחים נפלאים על הגג, רהיטים ופריטים בסגנון וינטג' שחוברו תוך מחשבה רבה לכדי שלם הם תפאורה נפלאה עבור חתונות בקיץ.

  • החופה בחמאם בלילה
  • חופה מיוחדת בחמאם
  • שמחים עם החתן בחתונה בחמאם
  • הולכים לעבר החופה בחמאם
  • חופה בשחור לבן
  • תרחישים של לפני חתונת בוטיק ואיך נמנע אותם
  • חופה בחמאם ביפו