מחפשים את המקום המושלם לחתונת חורף? מוזמנים להגיע לחמאם ביפו

חתונות בחורף הן חתונות מלאות קסם, חתונות ייחודיות אשר אם עורכים אותן במקום הנכון מקבלים אירוע בלתי נשכח. חתונה בחורף המלאה באנרגיות היא אירוע ייחודי שיוצר אור וחום בתוך החורף הקר. "החמאם" הוא מקום אידיאלי לערוך בו חתונה בחורף, ולא רק בגלל שם המקום אשר מתקשר עם פינוק נהדר שכל אחד מעוניין בו במיוחד בחורף… ב"החמאם" נוצרת באופן מיידי אווירה מיוחדת המאפיינת בעיקר חתונות קטנות בתל אביב. העיצוב החמים בשילוב רחבת הריקודים המוארת בשלל צבעים ואורות והאוכל הטעים יוצר חתונה לוהטת גם בעונה הגשומה.

סיפור חורפי בן 200 שנה

חתונה בחורף צריכה להיערך במקום מיוחד, מקום שגם מזג אוויר סגרירי לא יפחית מן הקסם שלו. כך הוא "החמאם" – אולם אירועים בתל אביב יפו. "החמאם" נמצא ביפו העתיקה כשמן המבנה נשקפים המסגדים, הכנסיות ובתיה העתיקים של העיר. נוף של עיר ים תיכונית עתיקה יוצר אווירה שונה. בנוסף, עיצוב המקום מלא בחום. המבנה הוא מבנה עתיק בן כ- 200 שנה, מבנה שקירות האבן המקוריים שלו חשופים ויוצרים חלל יפהפה. פתחי הקשתות שבמתחם מוסיפים גם הם לאווירה המיוחדת שנוצרת במקום. כך גם התאורה החמה והמלטפת של הנברשת החגיגית התלויה במרכז האולם וגופי התאורה הססגוניים, הרהיטים והפריטים המיוחדים. גם סיפורו של המקום בתור הדיסקוטק הראשון בישראל וגם גלגולו כתיאטרון מוסיף עוד תבלינים המחממים את האווירה.

אוכל מעולה לחתונה של חורף

אלמנט נוסף וחשוב להצלחת כל אירוע הוא כמובן האוכל. חתונות בחורף צריכות תפריט מנחם ומתאים לאווירה החורפית. הקייטרינג של "החמאם" הוא קייטרינג מעולה המציע תפריט נהדר לימי החורף הקרים. תבשילים המבוססים על חומרי גלם משובחים, שילוב של ירקות, בשר ושאר חומרי גלם היוצרים מנות נהדרות. הבישול הוא אותנטי ומתאים לאווירה במקום, לים תיכוניות, לאנרגיות ולססגוניות של "החמאם".

על רחבת הריקודים

"החמאם" נותן אמנם הרבה מקום לאותנטיות ולמראה העתיק אך אין פשרות בכל הקשור לציוד הגברה, תאורה ושאר אמצעים להעלאת האנרגיות ברחבת הריקודים ובכלל. אנו עושים שימוש בציוד משוכלל וחדיש, יוצרים אפקטים ועניין רב המוסיף עוד פאן ומעלה את האנרגיות עד שהגשם והרוחות שבחוץ נשכחים לגמרי.

  • החופה בחמאם בלילה
  • חופה מיוחדת בחמאם
  • שמחים עם החתן בחתונה בחמאם
  • הולכים לעבר החופה בחמאם
  • חופה בשחור לבן
  • תרחישים של לפני חתונת בוטיק ואיך נמנע אותם
  • חופה בחמאם ביפו