"החמאם", אולם אירועים בתל אביב-יפו מזמין אתכם לערוך אירועים קטנים עד 250 מוזמנים

בין אם מדובר על אירוע פרטי כמו יום הולדת או בר מצווה אליהם מוזמנים האנשים הקרובים לכם ביותר, ובין אם זהו אירוע עסקי מצומצם, "החמאם" מספק לכם את כל התנאים ליצירת אירוע קטן בתל אביב עם אווירה מיוחדת, אינטימית ונעימה. "החמאם" ממוקם בתך מבנה מיוחד ביפו העתיקה, מבנה עתיק בן כמאתיים שנה. קירות האבן המקוריים של המבנה ומפתחי הקשתות הגדולים יוצרים חלל מיוחד במינו. הנברשות, ריהוט העץ, פריטי הוינטג' המקשטים את המתחם מוסיפים לו עוד נופך מיוחד.

 

אם אתם יודעים את מספר המוזמנים המדוייק באירוע שלכם, צפו בקישורים הבאים :

אירוע קטן עד 100 איש  אירוע קטן עד 150 איש  אירוע קטן עד 200 איש  אירוע קטן עד 250 איש

 

על גגות תל אביב- יפו

הייחוד של אירועים קטנים אינו מסתמך על כמות האורחים אלא על איכות האירוע, התוכן והאווירה שנוצרת במקום. "החמאם", בתור מקום לאירועים קטנים ביפו, הופך את האירוע שלכם מאירוע סטנדרטי לאירוע מיוחד ובעל קסם. על גג הדק הפתוח לחלוטין ניתן לערוך אירוע הרמת כוסית מפנק או להתחיל אירוע חברה, אירוע השקה את את האירוע המשפחתי שלכם. מן הגג נשקפים נופה של תל אביב וגם נופה של יפו. מצד אחד- נוף המגדלים המנצנצים של תל אביב ומן הצד השני מבניה העתיקים, הכנסיות והמסגדים של יפו. גם הים המהווה חלק בלתי נפרד גם מתל אביב וגם מיפו נשקף מן הגג. צמחיה, פרחים, ופינות הישיבה ינעימו את זמנם של האורחים.

אירוע בוטיק עם אוכל משובח

בכל אירוע קטן בתל אביב ובאירועים בכלל, בין אם מדובר על חתונה קטנה או אירוע אחר, אוכל מהווה חלק חשוב ביותר מן האירוע. בכל אירוע חברה או אירוע משפחתי האוכל יזכר היטב, בין אם לחיוב ובין אם לשלילה. המנות ב"החמאם" מושתתות על חומרי גלם טריים ואיכותיים. מגוון המנות הוא רחב והמשותף לכולן הוא חגיגת הטעמים והמראה האסתטי של המנות. מנות הגורמה שלנו כוללות מנות מנחמות ועשירות לחורף, מנות קלילות ומרעננות לקיץ, בשרים איכותיים, תוספות מקוריות, סלטים נהדרים וקינוחים מעולים. המנות המשובחות יתבלו את האירוע כולו ויתנו לו טעם נהדר. אירועים קטנים בתל אביב חוגגים באווירה אחרת ב"החמאם". כאן תקבלו מיקום מרכזי ונגיש יחד עם נוף שונה ואווירה ייחודית והאירוע שלכם יזכה להצלחה ודאית.

 

אירוע קטן עד 100 איש 

מחפשים את המקום שהופך אירוע קטן עד 100 איש לבלתי נשכח? בין אם זוהי שמחה משפחתית או אירוע עסקי, או חתונה קטנה עד 100 איש, "החמאם" הוא מקום ייחודי שיהפוך גם את האירוע לכזה. גג פתוח ונוף, רוח קלילה, אוכל משובח ומבנה עתיק מלא קסם- כל אלה יהיו מנת חלקם של האורחים וכמובן גם שלכם.

 

אירוע קטן עד 150 איש 

חוגגים חתונת כסף או זהב? מתכננים ערב חברה מפנק? כל אירוע קטן עד 150 איש יהפוך ב"החמאם" לאירוע קסום ויוצא דופן. האווירה במקום היא ייחודית בזכות המבנה העתיק בעל קירות האבן והקשתות, העיצוב, הגג הפתוח או האוכל המשובח. זוהי חבילה מושלמת לאירוע שיזכר לזמן רב ולחתונות קטנות עד 150 מוזמנים.

 

אירוע קטן עד 200 איש 

חוששים כי אירוע קטן עד 200 איש ייתפס בעיני האורחים כאירוע פשוט ושגרתי? "החמאם" הוא המקום להוכיח כי ההיפך הוא הנכון. כאן אירועים קטנים הופכים לאירועי בוטיק יוקרתיים ומלאי קסם וחתונות קטנות עד 200 איש הן מיוחדות יותר מבכל מקום אחר. כבר המבנה העתיק והמקושת ירשים את האורחים עם כניסתם. הוסיפו נוף פתוח על הגג ואוכל משובח וקבלו אירוע יוצא דופן.

 

אירוע קטן עד 250 איש 

ערב חברה, יום הולדת, בר/ת מצווה- ב"החמאם" כל אירוע קטן עד 250 איש יהפוך לאירוע מקסים שייזכר למשך שנים. "החמאם" נמצא בין יפו העתיקה לתל אביב כשמן הגג הפתוח נשקפים גגות שתי הערים ויוצרים ניגוד מקסים, ולכן הוא המקום האידאלי לאירועים וחתונות קטנות עד 250 מוזמנים. האולם מעוצב בסגנון וינטג' משולב בשיקיות. האוכל משובח. קחו בחשבון שהאורחים יתאכזבו…. כשהאירוע יסתיים…

  • מנגנים באירוע בחמאם
  • מרכז השולחן בחמאם ביפו
  • החמאם מבחוץ
  • קבלת פנים בחמאם ביפו